Hans Agne Jakobsson utebelysning

560376

HANS AGNE JAKOBSSON, 1 par utomhuslampor, "Tratten", Markaryd, koppar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 25 cm

ytslitage, sågat hål för sladd på ett väggfäste

Belysning, Utelampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (22 bud)
4179489
5 400
4179487
5 200
4179484
5 000
4179480
4 800
4179483
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.