Bellmansstolar 1800-tal

560375

STOLAR, 4 st, 1800-tal, sk Bellmansstolar, snarlika i fyra olika modeller, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Bellmansstolar 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
4172780
4 800
4172779
4 600
4172778
4 400
4172774
4 200
4172777
4 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.