Fåtölj gräddvit

560368

FÅTÖLJ, av märket "D'Argentat, Paris", klädd i gräddvit konstläder, stomme i svartlackerat trä, etikettmärkt, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 35, bredd 88 cm

Bruksslitage, enstaka små repor på sittdyna

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj gräddvit

Budhistorik (12 bud)
4172543
1 400
4167036
1 300
4172542
4167036
4169751

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.