Aina Kånge matta

560359

AINA KÅNGE, matta, 1950/60-tal, 'Bruzaholm', sniljeflossa, ca 194X134 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier, Design

Hylla 12

Aina Kånge matta

Budhistorik (13 bud)
4172663
850
4167837
4172662
4167837
750
4172661
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.