Sekretär 1800-talets mitt

560354

SEKRETÄR, 1800-talets mitt, fanérad i björk och masurbjörk, tvådelad, överdelen med låda i sargen, inredning med backgammonspel samt klaff med bakomliggande lådor och fack, nederdelen med 3 lådor, nyckel finns, höjd ca 130, 118x55 cm

Slitage, några fanéringsskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Sekretär 1800-talets mitt

Budhistorik (36 bud)
4172641
6 200
4172634
6 000
4172634
5 600
4172615
5 400
4171118
5 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.