Märta Bohm oljemålning

560352

MÄRTA BOHM (1910-2003): Landskap, signerad och daterad M Bohm 62, olja på pannå, ca 40x65 cm

Märta Bohm oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4172080
2018-07-24 23:38:03

2018-07-25 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.