Ljuskrona 1930-tal

560351

LJUSKRONA, 1930-tal, stomme av mässing, behängd med prismor slipade i lövform, åtta ljuspunkter, höjd 83, diameter 43 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Ljuskrona 1930-tal

Budhistorik (19 bud)
4172617
1 900
4172616
1 800
4172612
1 700
4172611
1 600
4172610

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.