Lisa Larson väggrelief

560346

LISA LARSON, väggreliefer, 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods i reliefdekor, med motiv av katt resp löv., signerade Lisa L, ca 22.5x22.5 cm

1 med mindre nagg på kanten

Keramik/Porslin

Lisa Larson väggrelief

Budhistorik (7 bud)
4168882
4168881
700
4168879
550
4168878
500
4168088
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.