Kurtiserande par av okänd konstnär omkring 1900

560344

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, kurtiserande par i vegetation, signerad a tergo "Schwarz, Liebe und Entsagung", olja på pannå ca 25,5x19 cm

Smärre kantslitage

Ändringar/tillägg
Minor wear to the edges

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Budhistorik (3 bud)

4171495
1 900
4167230
1 600
4166550

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.