Oljemålning 1800-tal

560340

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vattenbärerska, ej signerad, olja på duk, bär skylt: Giulio Ferrari Da Bologna, ca 113x83 cm

krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (58 bud)
4179801
18 000
4179800
17 500
4179797
17 000
4179798
16 500
4179797
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 724 EUR, 2 025 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.