Soffbord svartmålad

560337

SOFFBORD, samtida, svartmålad skiva med svart underrede i metall, höjd ca 43, diameter 80 cm

Bruksslitage, små repor, märke från ett vattenglas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord svartmålad

Budhistorik (1 bud)

4169485
2018-07-22 19:39:59

2018-07-25 kl 12:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.