Ole Gjerløv-Knudsen Torben Lind modulsoffa

560330

OLE GJERLØV-KNUDSEN/ TORBEN LIND, ''Moduline'', 1900-talets andra hälft, Danmark, 4 moduler varav en med sidoarmstöd, delvis klädda i svart skinn, sitthöjd ca 39 cm

Klädsel med skador, lagningar samt slitage

Möbler, Soffor

Rum 22

Budhistorik (24 bud)
4171881
4171884
4171881
3 800
4171880
3 600
4171878
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.