Bokskåp 1800-talets slut

560328

BOKSKÅP, 1800-talets slut, tvådelat, överdel med vitrin, 5 hyllplan, fanerat i olika träslag, höjd 226, 107x44 cm

Bruksspår, lösa dekorornament och lister

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Drottninggatan 36, Malmö

Bokskåp 1800-talets slut

Budhistorik (10 bud)
4171371
2 800
4171871
2 600
4171371
2 400
4171870
4171371

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.