Corneille färglitografi

560324

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, färglitografi, signerade och daterad 97, 40/250, bildyta ca 31x40,5 cm

Fack 21

Corneille färglitografi
Budhistorik (6 bud)
4171257
550
4171849
500
4171257
450
4166645
4166642

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.