Sideboard 1900-talets mitt

560322

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, fanerat i teak, benställning i palisander, 4 lådor samt luckor med invändig hylla, höjd 75, 169 x 42 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen, Cites-intyg medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sideboard 1900-talets mitt

Budhistorik (30 bud)
4171850
2 800
4171847
2 600
4171841
2 400
4171844
2 400
4171841

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.