Boksnurra ek 1900-tal

560321

BOKSNURRA, 1900-talets första hälft, ek, höjd 102, 57x57 cm

Målad toppskiva, senare hjul, fuktfläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Boksnurra ek 1900-tal

Budhistorik (20 bud)
4171822
3 200
4171794
4171821
2 800
4171794
2 600
4171818
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.