Stolar industrimodell

560320

ARBETSSTOLAR, 4 st, industrimodell, omkring 1900-talets sista kvartal, hammarlackerat metallunderrede, justerbar, sits och rygg fanerat i mahogny,
sitthöjd 63-70 cm

Bruksslitage, märken i sits

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar industrimodell

Budhistorik (25 bud)
4171803
4171808
2 800
4171803
2 600
4171631
2 400
4171517

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.