Skåp Jugend

560318

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, jugend, ek, skuren dekor, fem lådor, dörr med spegel, beslag i patinerad metall, höjd ca 205, 105x49 cm

Bruksslitage, smärre märken, stötskador, senare tillverkade hyllplan

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Skåp Jugend

Budhistorik (26 bud)
4171790
5 600
4171807
5 400
4171790
5 200
4171802
5 200
4171790
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.