Leopold Fare oljemålning

560317

LEOPOLD FARE (1926-1996), "Stillhet (vid Verkeån)", signerad Fare, daterad á tergo 1995, olja på duk, 103x127 cm

Obetydligt mäke i dukens nederkant

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4171104
5 800
4171791
5 600
4171104
5 400
4171788
5 200
4171104
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.