Ruben Heleander oljemålning

560314

RUBEN HELEANDER (Född 1931): Fruktkomposition, signerad Helander, olja på duk, ca 50,5x65 cm

Fack 4

Ruben Heleander oljemålning

Budhistorik

2018-07-24 kl 21:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.