Leopold Fare ojemålning

560312

LEOPOLD FARE (1926-1996): Stilleben, signerad Fare, olja på duk, 67x85 cm

Tavelvagn 2

Leopold Fare ojemålning

Budhistorik (8 bud)
4171771
1 400
4171514
1 300
4171770
1 300
4171514
4170849

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.