Bordspegel Heby Slott

560306

BORDSPEGEL, 1800-talet andra hälft, bemålad och bronserad, höjd ca 40, längd 52 cm

PROVENIENS: Heby Slott

Slitage

Speglar

Rum 7, Hylla 2

Bordspegel Heby Slott

Budhistorik (1 bud)

4172040
2018-07-24 22:51:07

2018-07-25 kl 12:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.