Soffgrupp

560304

SOFFGRUPP, 6 dlr, 1900-tal, bestående av soffa, 4 karmfåtöljer, bord med glasskiva, riklig intarsia med bl.a pärlemor, lösa plymåer, soffans längd ca 167, sitthöjd 49 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 21

Soffgrupp

Budhistorik (10 bud)
4170593
700
4169720
650
4165033
600
4169719
600
4165033
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.