Lech Rzewski oljemålning

560299

LECH RZEWSKI: "Stilleben med farmors juveler", signerad och daterad 1976 samt påskrift a tergo, olja på duk, diameter ca 104cm

Kundcenter

Lech Rzewski oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4171742
550
4170043
500
4169325
450
4162289
4169323

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.