Reinhard Arnesen oljemålning

560296

REINHARD ARNESEN (1867-1936): Norskt fjällandskap med stuga, signerad o daterad R Arnesen -14, olja på duk, ca 32x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Reinhard Arnesen oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4171740
1 600
4171657
4171655
1 400
4171096
1 300
4170741

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.