Robert Högfeldt oljemålning

560294

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vinterlandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 48x56 cm

Fack 18

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4171734
850
4171061
4171733
4171061
750
4163234
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.