Anders Zorn etsning

560289

ANDERS ZORN (1860-1920), "Al" 1917, etsning, 17,7x11,8 cm, signerad Zorn

LITTERATUR: Asplund 277, Hjert & Hjert 282, ZG 277

Gulnad, ej examinerad ur ram

Monter 16

Anders Zorn etsning

Budhistorik (20 bud)
4171738
6 400
4171735
6 200
4171737
6 200
4171735
6 000
4171736
5 800

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.