Herrbyrå ek

560286

HERRBYRÅ, ek, 1900-tal, 6 lådor, beslag i mässing, höjd ca 135, 94x44 cm

fanérbortfall, slitage, nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Herrbyrå ek

Budhistorik (21 bud)
4171695
1 600
4171717
4171695
1 400
4171715
1 300
4171695

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.