Skåp 1900-tal

560283

BOKSKÅP, 1900-tal, betsad ek, invändigt med hyllplan, glasad ovandel, höjd ca 222, 110x51 cm

Nycklar (2) medföljer

Bruksslitage, nycklar finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp 1900-tal

Budhistorik (27 bud)
4171331
2 800
4171680
2 600
4171331
2 400
4171677
4171331

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.