Oljemålning av Pro Hart

560281

PRO HART (1928-2006, Australien), Kängurur drickande vatten, signerad PRO HART, olja på pannå, ca 33x44 cm

Monter 2

Oljemålning av Pro Hart

Budhistorik (3 bud)

4171443
1 600
4164652
4161755

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.