Piedestal

560277

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, empirestil, stomme i bronserat trä med 2 marmor, höjd ca 64 cm

Minimalt slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Piedestal

Budhistorik (5 bud)
4171539
500
4171095
450
4170854
4169956
4161846

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.