Stolar jugend

560276

STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, jugend, ek, löstagbar textilklädd sits, sitthöjd ca 48, höjd 102 cm

Fläckar, slitage

Möbler, Stolar

Rum 15

Stolar jugend

Budhistorik (9 bud)
4166995
1 600
4166687
4166681
1 400
4166681
4166680

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.