Byrå Jugend

560271

BYRÅ, 1900-talets början, Jugend, 3 lådor, gråmålad, beslag i mässing, höjd ca 85, 100x50 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå Jugend

Budhistorik (21 bud)
4170906
3 600
4171656
3 400
4170906
3 200
4171653
4170906
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.