Robert Högfeldt akvarell

560269

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Groda, signerad R Högfeldt, akvarell, ca 18x20 cm

Fack 35

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (11 bud)
4170259
4170258
750
4170256
700
4170255
650
4170253
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.