Golvvas Kina

560266

GOLVVAS, 1900-talets första hälft, Kina, polykrom dekor i emaljfärger, höjd ca 46 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Golvvas Kina

Budhistorik (1 bud)

4176059
2018-07-28 09:09:21

2018-07-28 kl 10:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.