Jacques Callot etsning

560263

JACQUES CALLOT (1592-1635): Marknaden vid Impruneta, etsning, utförd 1620, ca 43x66 cm

Mittveck, mindre lagningar, skrapmärken och mindre veck och fläckar

Fack 7

Jacques Callot etsning
Budhistorik (7 bud)
4170628
1 400
4170341
1 300
4170341
4167554
850
4167171

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.