Marianne Ågren Sommar

560255

MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Kvinna om sommaren", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 95x79 cm

Ej inramad

Drottninggatan 36, Malmö

Marianne Ågren Sommar

Budhistorik (38 bud)
4169426
4 400
4169405
4 200
4169372
4169400
3 800
4169372
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.