Marianne Ågren oljemålning

560254

MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Friendship", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 102x97,5 cm

Ej inramad

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (42 bud)
4169131
6 200
4160997
6 000
4169128
5 800
4160997
5 600
4169125
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.