Manschettknappask i tenn

560247

MANSCHETTKNAPPASK, tenn, 1900-talets första hälft, efter Widerholm & Dahlberg, stämplad "SV. TENN", dekor med man som kikar ned i asken, höjd ca 2, diameter ca 6 cm

Mindre repor

Metall, Tenn, Diverse, Hem

Manschettknappask i tenn

Budhistorik (23 bud)
4171634
4169940
1 400
4166765
1 300
4166404
4166017

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.