Karmstolar barockstil 1800-talets slut

560246

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, barockstil, massiv ek, träskuren dekor, stoppad sits, kopplade ben med h-kryss, sitthöjd ca 52 cm

Bruksslitage, smuts

Möbler, Stolar

Rum 12

Budhistorik (8 bud)
4170117
4169941
1 400
4169692
1 300
4168835
4167885

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.