Strandmotiv med damer oljemålning

560241

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets slut, strandmotiv med damer, signerad Milller, oljetryck på duk, ca 60x90 cm

Rum 5

Budhistorik (17 bud)
4171611
4168506
4166437
4168505
950
4166437
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.