Soffbord 1900-talets andra hälft

560237

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, med glasskiva, björkfanér, höjd ca 53, diameter 86,5 cm

Bruksslitage, smuts, enstaka repor på ben, enstaka fläckar på benen, skivan med kanstötningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik (2 bud)

4169300
4168588

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.