Takarmatur sannolikt Stilnovo

560234

TAKARMATUR, sannolikt Stilnovo, 1960/70-tal, stomme i mässing med tre ljuspunkter, skärmar i vitlackerad plåt, längd ca 135 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 2

Takarmatur sannolikt Stilnovo

Budhistorik (61 bud)
4169534
11 000
4169531
10 500
4169529
10 000
4169524
9 800
4169528
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.