Lampgustav bordslampor

 
 
 
Auktionsnr
560230
 
Beskrivning

LAMPGUSTAV, bordslampor, 1 par, 1900-talets mitt, teak och betsat trä med tygskärm, etikettmärkta, höjd ca 51 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Bordslampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Hylla 5
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Lampgustav bordslampor
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (11 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4169104
2018-07-22 16:16:10
650
4169102
2018-07-22 16:15:41
600
4169094
2018-07-22 16:13:52
550
4169101
2018-07-22 16:14:21
550
4169094
2018-07-22 16:13:07
500
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-07-22 kl 16:19
Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online