Takarmatur

560226

TAKARMATUR, 1 par, 1900-talets början, vardera för 1 ljus, bronserad metall, kupor i vitt opalglas, höjd ca 84, diameter 34 cm

Bruksslitage, några mindre nagg på kuporna, tofsarna är något missfärgade, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Takarmatur

Budhistorik (11 bud)
4169224
4169184
750
4169223
700
4169184
650
4169222
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.