Rörstrand ytterfoder

560225

RÖRSTRAND, ytterfoder, 1 par, 1950-tal, blomsterdekor, på tassfötter höjd ca 13 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Monter 14

Rörstrand ytterfoder

Budhistorik (7 bud)
4171562
600
4171270
550
4171561
500
4171270
450
4171124

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.