Alf Svensson stolar

560223

ALF SVENSSON, stolar, 8 st, Bjästa, stomme i massiv ek, sits i furu klädd i textil, stämplade undertill Bjästa Sweden, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, enstaka stötmärken repor och fläckar

Möbler, Stolar

Hylla 10

Alf Svensson stolar

Budhistorik (38 bud)
4168093
6 800
4168091
6 600
4168087
6 400
4168078
6 200
4168084
6 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.