Bulgari ''B.Zero 1'' ring

560220

BULGARI, modell ''B. Zero 1'', ring, 18k vitguld, på sidorna stansat "BVLGARI", stämplad ''Bulgari'' med italienska kontrollstämplar, 17.5, vikt ca 9.7 g

Smärre slitage

Guld/Smycken

Bulgari ''B.Zero 1'' ring

Budhistorik (19 bud)
4171588
6 200
4171589
6 000
4171588
5 800
4171579
5 600
4171578
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.