Karmstol 1900-tal

560216

BAKER FURNITURE, karmstol, USA, 1900-talets andra hälft, Karl Johan-stil, björk, med stoppad sits, sitthöjd ca 52 cm

Möbler, Stolar

Rum 12

Karmstol 1900-tal

Budhistorik (21 bud)
4169541
1 600
4168729
4168569
1 400
4168728
1 300
4168569

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.