Madeleine Pyk oljemålning

560203

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, olja på duk, ca 28x45 cm

Oramad

Drottninggatan 36, Malmö

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (25 bud)
4171568
5 800
4171569
5 600
4171568
5 200
4171567
5 000
4171566
4 800

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.